Czy zastanawiałeś się, co by się stało, gdybyś z powodu ciężkiego zachorowania lub poważnego uszczerbku nie był zdolny do wykonywania swojej pracy i zarobkowania?

Zabezpiecz swoją przyszłość

A co by się stało, gdyby Cię zabrakło?

Kto w takich wypadkach przejąłby Twoje zobowiązania?

Gdyby Twój dochód zniknął, skąd Twoja rodzina weźmie pieniądze na codzienne wydatki, edukację, realizację zamierzeń, planów czy marzeń?

Szacuje się, że edukacja jednego dziecka to kwota min. kilkuset tysięcy złotych! Czy masz plan awaryjny na wypadek, gdybyś nie był w stanie tej kwoty sfinansować?Zabezpiecz swoją przyszłość

Zapewne posiadasz samochód i być może masz wykupione ubezpieczenie AC. Ile Cię ono kosztuje rocznie? Porównaj to z kwotą, którą inwestujesz w zabezpieczenie swojego życia i zdrowia. Czy zatem samochód ma dla Ciebie lub Twojej rodziny większą wartość niż TY SAM?

Zabezpiecz swoją przyszłość

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą i posiadasz firmę, co by się z nią stało, gdyby Cię zabrakło, lub gdybyś nie był w stanie pracować? Czy Twoja firma będzie w stanie funkcjonować bez Ciebie?

Zabezpiecz swoją przyszłość

A może po prostu nie masz pomysłu jak bezpiecznie gromadzić kapitał na realizację swoich marzeń lub na czas emerytury? Czy podjąłeś jakieś działania w celu przygotowania się do wydatków z tym związanych?

Nie ulega bowiem najmniejszej wątpliwości, że jeżeli o swoją emeryturę nie zatroszczysz się osobiście, to państwo tego za Ciebie nie zrobi.

Zabezpiecz swoją przyszłość

Rozwiązaniem na wszystkie powyższe problemy są bez wątpienia ubezpieczenia osobowe. W mojej ocenie bezkonkurencyjną ofertę zarówno pod kątem kompleksowości, ludzkiego podejścia do klientów, a także niskich cen posiada firma Prudential.

Dlaczego akurat ta firma, skoro na rynku jest wielu ubezpieczycieli? Ponieważ Prudential dotrzymuje swoich obietnic już od ponad 165 lat i nigdy nie zawiódł!

Wypłacał odszkodowania zarówno pasażerom “niezatapialnego” Titanica, a także ofiarom I i II wojny światowej!Zabezpiecz swoją przyszłość

Również dziś Prudential szuka spadkobierców osób, które miały wykupioną polisę na życie przed II wojną światową. Sprawdź, może ktoś z Twojej rodziny również widnieje na liście!

Zabezpiecz swoją przyszłość i przyszłość Twoich bliskich poprzez kontakt ze mną. Postaram się pomóc 🙂

    Twoje imię (wymagane)

    Twój e-mail (wymagane)

    Temat (wymagane)

    Twoja wiadomość (wymagane)