LSN kolejny MLM na pograniczu piramidy finansowej

 

UWAGA!!! Update artykułu (25.06.2014)

Był on pisany, gdy o programie nie było wiele wiadomo, dlatego pisałem, że jest bardzo ryzykowny i odradzałem inwestycję pieniędzy, na stratę których nie możesz sobie pozwolić. Niestety nie pomyliłem się. Program był owiany tajemnicą do samego końca i promowany przez liderów jako świetna forma jednorazowego zarobku dla “zielonych” w branży.

Teraz, gdy widać już o co chodzi, wychodzę z niego w trybie natychmiastowym i Tobie również radzę to zrobić.

Jest dostatecznie wiele świetnych programów partnerskich w dodatku naszych rodzimych, polskich. Mam tu na myśli głównie dwie starannie wyselekcjonowane przeze mnie perełki:

  1. OM Signumabonamentowa prywatna opieka medyczna dla każdego, nie tylko dla firm (również dla ludzi po 65. roku życia, co jest świetną wiadomością dla ludzi starszych 🙂
  2. Treeneoprogram inwestycji w grunty, pozwalający zabezpieczyć swoją przyszłość finansową, ponieważ na ZUS, jak wiadomo liczyć nie można 🙂

w których dostaję wartościowy produkt w konkurencyjnej cenie i które z czystym sumieniem mogę Ci polecić, również jako sposób na dochód pasywny, jeżeli zdecydujesz się dołączyć do mojego teamu 🙂

W mojej ocenie LSN to coś na pograniczu piramidy finansowej. Taka nazwijmy to semi-piramida, która stara się udawać, że sprzedaje coś wartościowego. Blog postawiony na bezpłatnym i otwartym silniku WordPress, kilka stron lądowania, które można zlecić informatykowi do zaprogramowania za zgrzewkę piwa 😉 , system wyglądający jakby był w fazie alfa-testów dla zamkniętej grupy, której za te testy powinno się zapłacić. Taka jest moja opinia na temat tego systemu obecnie.

Na temat “tajnej promocji” programu przez mojego lidera wyłącznie przez e-maile nie będę się wypowiadał, bo chyba każdy doskonale zdaje sobie teraz sprawę, dlaczego nie była jawna 😉

Oczywiście od początku zdawałem sobie sprawę z ryzyka i zainwestowałem w projekt z 95 prawdopodobieństwem poniesienia strat. Dlaczego? Żeby zobaczyć od środka całą tą szopkę. Wiedza i doświadczenie są bezcenne 😉 Jeszcze przed oficjalnym startem 1 czerwca można było mieć cichą nadzieję, że skoro ta pseudofirma obiecuje ludziom 1000$, to pokryje te prowizje ze środków na reklamę, za to, że odważyli się wejść w biznes, o którym nikt nic nie wie. Tak zrobiłaby każda szanująca się firma, której zależy na klientach. Zainwestowałaby w swój wizerunek, aby pokazać, że jest rzetelnym partnerem, któremu można zaufać. Tak się jednak nie stało.

W związku z powyższym liderom życzę “powodzenia” w dalszej budowie piramidy z piasku i gratuluję “odwagi” schowania głowy w piasek i udawania, że wszystko jest cacy;)

Współczuję jedynie tym, których zwiodły piękne słowa o “krainie mlekiem i miodem płynącej” i którzy być może wydali swoje ostatnie oszczędności, aby wyjść ze swojej trudnej sytuacji finansowej.

Z mojej struktury wynika, że nikt pode mną niczego na szczęście nie opłacił. Jeżeli jednak jest inaczej (ponieważ trudno ufać informacjom LSN), każdemu kto dał się naciągnąć dzięki temu wpisowi zwrócę oczywiście pieniądze. Nie dajmy się naciągaczom i krętaczom 😉


 

Założę się, że praktycznie każdy zadawał sobie kiedyś to pytanie. Ale czy w tym pytaniu nie ma sprzeczności? Zgodnie z prawami rządzącymi tym światem, nie ma niczego za darmo. Czy zatem możliwe jest zarobienie 1000 dolarów w krótkim czasie?

Okazuje się, że tak, z zastrzeżeniem, że nie w każdych okolicznościach i nie za nic 😉 Zarabiają bowiem Ci, którzy w odpowiednim momencie potrafią podejmować ryzyko i szybko reagują na nowe trendy.

Takim nowym trendem, który przebojem forsuje Internet jest w ostatnim czasie Lead System Network (LSN). Program rozprzestrzenia się jak wirus, do tego stopnia, że linki są obecnie zablokowane w mediach społecznościowych m.in. na FB 😉

Co to jest LSN? Najkrócej rzecz ujmując to pakiet narzędzi niezbędnych w marketingu internetowym. Co jest w nim takiego niezwykłego? Głównie to, że do końca maja (czyli do dnia, w którym ten program oficjalnie wystartuje) można w nim podobno zarobić jednorazowo 1000 dolarów

Jeszcze bardziej niezwykły jest fakt, że program partnerski LSN daje zarobić każdemu, nawet osobom które są początkujące lub startują w biznesie online.

Za około tydzień (1 czerwca) LSN oficjalnie startuje z produktami oraz odbędzie się oficjalny start platformy. Ci, którzy zareagują najszybciej, prawdopodobnie wyjdą na tym najlepiej, ponieważ zajmą swoje miejsce w matrycy, która pozwala zarabiać wręcz absurdalne prowizje.

Poniższy film objaśnia szczegółowo, jak naliczane są prowizje w LSN.

Prowizje przedstawia również poniższa tabela wynagrodzeń:

jak szybko zarobić

Zwróć uwagę, że żeby zarobić 1011 dolarów nie musisz nikogo do programu polecić.

Jeśli chcesz natomiast zarabiać 1011 dolarów (minimum) CO MIESIĄC potrzebujesz mieć 39 osób w matrycy, ale musisz posiadać  jedną osobę poleconą do programu.

Jak to wygląda od środka? Gdy już się zarejestrujesz w LSN pod TYM LINKIEM, wystarczy zalogować się na swoje konto TUTAJ, aby sprawdzić, ile osób obecnie jest w Twojej strukturze. U mnie wygląda to na ten moment następująco:

jak szybko zarobić

Przyjmijmy wariant 5% konwersji. Jeżeli zatem masz w strukturze 1000 osób (mniej więcej w takim tempie rośnie struktura w ciągu 1 dnia), to w dniu premiery będziesz miał strukturę na 50 osób. Jeżeli masz strukturę na 7000 (ok. tydzień czasu do oficjalnej premiery), to będziesz miał strukturę na 350 osób.

Ile na tym możesz zarobić? Wynika to z tabeli, która znajduje się powyżej, oraz z powyższego filmu.

Jaki jest natomiast koszt inwestycji? Podsumujmy informacje z filmu dot. planu wynagrodzeń.

  • Pakiet podstawowych narzędzi kosztuje 30$.
  • Jeśli chcesz zarabiać 100% prowizji z tego pakietu polecając go dalej innym, to musisz mieć wykupioną opłatę resellerską na kwotę 19,97 dolara.
  • Żeby zarabiać z całej struktury (matrix’a) musisz mieć wykupiony pakiet narzędzi PRO za kwotę 100$.

Łącznie daje to kwotę około 150$ czyli mniej więcej 450 zł. I taką kwotą musisz dysponować na swojej karcie prepaidowej, debetowej lub kredytowej, aby 1 czerwca cała struktura, którą wypracowałeś nie przepadła. Tak przynajmniej zapewnia LSN.

Zatem w tym konkretnym przypadku koszt inwestycji to 450 zł, a przychód to minimum 3 tysiące złotych. Czysty zysk wynosi 2550 zł. Jak nie trudno obliczyć, minimalna stopa procentowa (zwrotu) z inwestycji wynosi:

SP = 2550/450 = 566,67 %

Całkiem nieźle, o ile oczywiście nie jest to kolejny przekręt 😉

PS. Ja w ten program zainwestowałem, ponieważ nie widzę w nim dla siebie żadnego ryzyka. Nawet w przypadku, gdybym miał stracić te 450 zł, nie zaboli mnie to.

Jeżeli natomiast w Twoim przypadku kwota 450 zł jest kwotą znaczącą, musisz sam podjąć decyzję, czy wchodzisz w ten biznes, czy nie. Tak naprawdę wszystko w naszym życiu jest ryzykowne, ważne aby odpowiednio tym ryzykiem zarządzać 🙂

Jeżeli zdecydowałeś się dołączyć TUTAJ MASZ LINK do rejestracji.

O produktach firmy możesz przeczytać TUTAJ, natomiast pytania znajdziesz TUTAJ.

Damian Krawczyk

Damian Krawczyk

💎💻 Pokażę Ci Jak Skutecznie Inwestować i Zarabiać w Internecie 💎🔥 Jeżeli zechcesz pomogę Ci wykorzystać POTĘGĘ Internetu i pokażę jak od ZERA możesz zacząć zarabiać całkiem dobre pieniądze w Internecie, dzięki czemu będziesz mógł uciec z wyścigu szczurów i wyrwać się z niewolniczej pracy na etacie 👷‍♂️ Jestem także pasjonatem kreatywnych form inwestowania, głównie w obszarze kryptowalut oraz nieruchomości, ze szczególnym uwzględnieniem inwestycji ziemskich (gruntowych), ponieważ są to aktywa dające niebywałe możliwości inwestycyjne i generujące ponadprzeciętne stopy zwrotu, często liczone w setkach, a nawet tysiącach procent rocznie 📈 Pasjonuje mnie także tematyka rozwoju osobistego, dlatego ciągle uczę się i rozwijam. Możliwości jakie drzemią w każdym z nas są praktycznie nieograniczone, a rozwój samego siebie jest najlepszą formą inwestycji, która zwraca się bardzo szybko i procentuje do końca życia 🚀 Poza tym uwielbiam sport 🏃‍♂️ w praktycznie każdej możliwej formie, dobrą muzykę 🎶 inspirującą literaturę 📖 oraz podróże 🌴 Krótko mówiąc cieszę się życiem 🤩 Jeżeli zatem chcesz mieć jednocześnie czas, pieniądze i zdrowie zajrzyj na stronę główną i sprawdź jak mogę Ci pomóc 🤝 https://damian-krawczyk.pl Pokażę Ci Skuteczny i Gotowy System, dzięki któremu w łatwy sposób spełnisz swoje marzenia 🌴

2 Komentarze

Andrzej · 21 kwietnia 2015 o 12:00

Zdecydowana większość takich ofert to piramida gdzie zarabia tak na prawdę ten co jest na jej wierzchołku, a więc ten co to wymyślił. Pamiętajmy że nie ma nic za darmo.
Andrzej ostatnio opublikował…Pożyczki chwilówki – Program partnerski.My Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

12 + 3 =

CommentLuv badge