Jak zostać milioneremJak zostać milionerem?

To pytanie nurtuje niemalże każdego, kto bogaty nie jest 😉 Doskonałą odpowiedzią jest chociażby książka Harv’a Eker’a – “Bogaty albo biedny. Po prostu różni mentalnie”. Jeżeli jeszcze jej nie przeczytałeś, to gorąco polecam Ci się z nią zapoznać, aby zrozumieć, że bogactwo to nie ilość zer na Twoim koncie w banku, ale raczej stan Twojego umysłu. Jeżeli jesteś bogaty w sensie odpowiedniego myślenia i podejścia do życia, to już nigdy nie będziesz biedny, nawet jeżeli w sensie finansowym zbankrutujesz. Doskonałym przykładem jest Donald J. Trump. Ikona tego, że z każdego upadku można się podnieść, wyciągnąć konstruktywne wnioski i stać się jeszcze silniejszym.

Po bankructwie Trump nie ograniczył się do pytania jak zostać milionerem?

Dlatego postanowił zostać miliarderem i swój plan zrealizował 😉

Różnicę między ludźmi bogatymi a biednymi dość dobrze obrazuje poniższa metafora zaczerpnięta z książki Eker’a:

“Zasada Bogactwa” Ludzie bogaci sądzą, że „możesz mieć ciastko i zjeść ciastko”.
Ludzie z klasy średniej myślą: „Ciastko jest za drogie, więc wezmę tylko kawałeczek”.
Ludzie biedni uważają, że nie zasługują na ciastko, więc zamawiają pączek z dziurką, koncentrują się na dziurce i dziwią się, że „nic” nie mają.” – Harv Eker

O co chodzi w powyższym stwierdzeniu? Najkrócej rzecz ujmując można rzec, że zawsze da się wymyślić takie rozwiązanie problemu, aby osiągnąć na pozór wykluczające się cele.

Pamiętaj, że w tym co możesz osiągnąć ogranicza Cię jedynie Twoja własna wyobraźnia. Nie bój się zatem marzyć o rzeczach wielkich. Najtrafniej sformułował to Henry Ford:

“Jeśli uważasz, że coś potrafisz lub że czegoś nie potrafisz, na pewno masz rację”

Nie bój się marzyć o rzeczach wielkich, pamiętaj jednak, że marzenia trzeba realizować, bo same się nie spełnią. Działaj, najlepiej już dziś, ponieważ:

“Jutro nie nadchodzi nigdy” 😀

Zatem jak zostać milionerem i stać się bogatym?

Przede wszystkim ciągle inwestować w siebie i zmieniać ograniczające przekonania na takie, które motywują Cię do działania w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów.

Więcej cennych informacji i wiedzy dotyczącej inwestowania znajdziesz w moim bezpłatnym kursie Inwestowanie W Nieruchomości. Gorąco Cię zachęcam do jego subskrypcji i komentowania 🙂

Damian Krawczyk

Damian Krawczyk

💎💻 Pokażę Ci Jak Skutecznie Inwestować i Zarabiać w Internecie 💎🔥 Jeżeli zechcesz pomogę Ci wykorzystać POTĘGĘ Internetu i pokażę jak od ZERA możesz zacząć zarabiać całkiem dobre pieniądze w Internecie, dzięki czemu będziesz mógł uciec z wyścigu szczurów i wyrwać się z niewolniczej pracy na etacie 👷‍♂️ Jestem także pasjonatem kreatywnych form inwestowania, głównie w obszarze kryptowalut oraz nieruchomości, ze szczególnym uwzględnieniem inwestycji ziemskich (gruntowych), ponieważ są to aktywa dające niebywałe możliwości inwestycyjne i generujące ponadprzeciętne stopy zwrotu, często liczone w setkach, a nawet tysiącach procent rocznie 📈 Pasjonuje mnie także tematyka rozwoju osobistego, dlatego ciągle uczę się i rozwijam. Możliwości jakie drzemią w każdym z nas są praktycznie nieograniczone, a rozwój samego siebie jest najlepszą formą inwestycji, która zwraca się bardzo szybko i procentuje do końca życia 🚀 Poza tym uwielbiam sport 🏃‍♂️ w praktycznie każdej możliwej formie, dobrą muzykę 🎶 inspirującą literaturę 📖 oraz podróże 🌴 Krótko mówiąc cieszę się życiem 🤩 Jeżeli zatem chcesz mieć jednocześnie czas, pieniądze i zdrowie zajrzyj na stronę główną i sprawdź jak mogę Ci pomóc 🤝 https://damian-krawczyk.pl Pokażę Ci Skuteczny i Gotowy System, dzięki któremu w łatwy sposób spełnisz swoje marzenia 🌴

3 Komentarze

Malina · 30 kwietnia 2014 o 17:30

„Jutro nie nadchodzi nigdy” Zgadzam się, super tekst.

    Damian Krawczyk · 1 maja 2014 o 08:59

    I niestety bardzo prawdziwy. Odwlekanie pewnych działań na potem, czy jak to ładnie nazywają prokrastynacja (swoją drogą dość trudne słowo 😉 ) jest niestety plagą naszych czasów.
    Nie pozostaje nic innego, jak z dnia na dzień walczyć z tą przypadłością i robić swoje 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

fifteen + 10 =

CommentLuv badge