Jak szybko zarobićJak szybko zarobić?

To pytanie jest niezwykle popularne w naszym kraju. Problem w tym, że pytanie jak szybko zarobić bezpośrednio kojarzy się z pieniądzem, ponieważ większość z nas Polaków koncentruje się na pieniądzu, jako podstawowym dobru zapominając, że to tak naprawdę czas naszego życia jest najcenniejszym aktywem jakie posiadamy.

W związku z powyższym wielu z nas gra w idiotyczną grę pt. “Zabijanie czasu”. Metod na zabijanie czasu jest wiele: od oglądania papki informacyjnej w telewizji, poprzez granie w pasjansa w pracy, na omiataniu sufitu wzrokiem skończywszy 😉

Zapominamy, że to czas naszego życia, jako nasz najcenniejszy aktyw, jest dobrem ograniczonym, którego w przeciwieństwie do pieniądza papierowego nie da się odzyskać, ani zarobić. Każda zmarnowana minuta Twojego życia bezpowrotnie przepada i nie da się jej przywrócić!

Na szczęście czas jest walutą wymienialną na pieniądz. Co to oznacza? W skrócie tyle, że zamiast poświęcać czas na robienie czegoś samemu (w czym niestety my Polacy jesteśmy “ekspertami”), można za to zapłacić pieniądzem i kupić sobie w ten sposób czas.

Czas albo pieniądz… Coś za coś. To jest jedyne możliwe rozwiązanie. Ale zależność działa również w drugą stronę. Jeżeli nie masz pieniędzy, możesz je zarobić, sprzedając swój czas (praca na etacie jest tego modelowym przykładem, ale akurat tego rozwiązania Ci nie polecam, ponieważ startując z pozycji podległości taka transakcja prawie zawsze okazuje się opłacalna dla Twojego szefa.. nie dla Ciebie!). Dlatego polecam Ci, abyś sprzedawał swój czasu na edukację finansową, ponieważ jest to inwestycja, która procentuje i pozwala kupować ogromne ilości czasu przez całe Twoje życie. W dodatku możesz korzystać z wiedzy innych (np. mnie 😉 ), aby kupować czas i to w dodatku bezpłatnie (w sensie finansowym oczywiście, bo ucząc się inwestujesz swój czas 😉 )

Czy wiesz już jak szybko zarobić?

To prostsze niż myślisz. Wystarczy, że zapamiętasz 3 zasady związane z czasem:

  1. Po pierwsze nie zabijaj swojego czasu, bo to najgłupsze z możliwych rozwiązań,
  2. Po drugie, jeżeli masz pieniądze zawsze kupuj za nie tyle czasu, ile tylko zdołasz (mądrze dobieraj transakcję wymiany pieniędzy na czas).
  3. Jeżeli nie masz pieniędzy mądrze sprzedawaj swój czas, aby zarobić tyle pieniędzy, aby w przyszłości móc kupić znacznie więcej czasu, niż pierwotnie zainwestowałeś w zarobienie tych pieniędzy.

Na tym polega inteligentne inwestowanie czasu i pieniędzy. Jeżeli chcesz wiedzieć jak szybko zarobić, zostań inteligentnym zarządcą swoich aktywów i korzystaj optymalnie ze wszystkich ich dobrodziejstw. Na tym właśnie polega prawdziwe bogactwo i inteligencja finansowa.

Pomoże Ci w tym wiedza, którą znajdziesz w moim bezpłatnym kursie Inwestowanie W Nieruchomości. Gorąco Cię zachęcam do jego subskrypcji i komentowania 🙂

Damian Krawczyk

Damian Krawczyk

💎💻 Pokażę Ci Jak Skutecznie Inwestować i Zarabiać w Internecie 💎🔥 Jeżeli zechcesz pomogę Ci wykorzystać POTĘGĘ Internetu i pokażę jak od ZERA możesz zacząć zarabiać całkiem dobre pieniądze w Internecie, dzięki czemu będziesz mógł uciec z wyścigu szczurów i wyrwać się z niewolniczej pracy na etacie 👷‍♂️ Jestem także pasjonatem kreatywnych form inwestowania, głównie w obszarze kryptowalut oraz nieruchomości, ze szczególnym uwzględnieniem inwestycji ziemskich (gruntowych), ponieważ są to aktywa dające niebywałe możliwości inwestycyjne i generujące ponadprzeciętne stopy zwrotu, często liczone w setkach, a nawet tysiącach procent rocznie 📈 Pasjonuje mnie także tematyka rozwoju osobistego, dlatego ciągle uczę się i rozwijam. Możliwości jakie drzemią w każdym z nas są praktycznie nieograniczone, a rozwój samego siebie jest najlepszą formą inwestycji, która zwraca się bardzo szybko i procentuje do końca życia 🚀 Poza tym uwielbiam sport 🏃‍♂️ w praktycznie każdej możliwej formie, dobrą muzykę 🎶 inspirującą literaturę 📖 oraz podróże 🌴 Krótko mówiąc cieszę się życiem 🤩 Jeżeli zatem chcesz mieć jednocześnie czas, pieniądze i zdrowie zajrzyj na stronę główną i sprawdź jak mogę Ci pomóc 🤝 https://damian-krawczyk.pl Pokażę Ci Skuteczny i Gotowy System, dzięki któremu w łatwy sposób spełnisz swoje marzenia 🌴

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

five − four =

CommentLuv badge