DuplikacjaW związku z tytułem nasuwa Ci się zapewne pytanie, po co miałbym pracować ponad 24 godziny na dobę i co ma z tym wspólnego duplikacja?

Odpowiedź jest następująca. Żeby zarabiać więcej, ponieważ okazuje się, że większość ludzi zarabia zbyt mało. A ponieważ wysokość wynagrodzenia jest bardzo często zależna od liczby przepracowanych godzin, pierwszym nasuwającym się rozwiązaniem, aby zarabiać więcej, jest pracować więcej 😉

Tyle, że ma to swoje granice, bo jeżeli Pracujesz na etacie, albo jesteś Samozatrudnionym (lewa strona kwadrantu przepływu pieniędzy Roberta Kiyosaki, który znajduje się na rysunku poniżej), to siłą rzeczy masz do dyspozycji jedynie 24 godziny na dobę, a co za tym idzie istnieje również górny pułap Twoich zarobków “tzw. szklany sufit”, którego nie przeskoczysz.

Duplikacja

A już na pewno Twój szef nie pozwoli Ci zarabiać więcej od siebie 😉

Żeby pracować więcej musiałbyś się sklonować, co przy obecnym stanie wiedzy na razie nie jest możliwe 😉

Czy da się obejść to ograniczenie? Oczywiście, że tak. Jeżeli by się nie dało, to nie miałbym o czym pisać.

Co prawda nie możesz sam siebie sklonować, ale istnieje model biznesowy, w którym możesz sprawić, aby inni ludzie dzięki Tobie powielili Twoje działania, za co Ty otrzymasz wynagrodzenie. Jest to właśnie tytułowa duplikacja, która jest istotą tego modelu, o czym pisałem bardziej szczegółowo w tym wpisie. Model ten jest wykorzystywany przez najbogatszych ludzi na świecie.

Na czym on polega? Najtrafniej sformułował to multimilioner Robert Kiyosaki:

“Bogaci budują sieci, reszta szuka pracy”

Takimi sieciami są przykładowo sieci franczyzowe (np. McDonalds, Subway, Żabka etc.). Ich mankamentem jest jednak to, że wymagają dużych nakładów kapitałowych, których większość ludzi nie posiada.

Można jednak rozwiązać również i ten problem. Ograniczenie niewystarczającej ilości kapitału rozwiązuje model biznesu, który istnieje już na świecie od ponad 50 lat i z roku na rok dynamicznie się rozwija, dając szansę budowania sieci praktycznie każdemu, niezależnie od jego wykształcenia czy pochodzenia.

W modelu tym nie ma górnego limitu zarobków, emeryturę możesz wypracować w 1 do 3 lat, inwestycja jest znikoma, a sukces zależy tylko i wyłącznie od zaangażowania i konsekwentnej mądrej pracy ze wsparciem sponsora (lidera).

Jaki to biznes? Oczywiście ciągle przez wielu niedoceniany marketing sieciowy, nazywany również marketingiem wielopoziomowym, albo w skrócie z angielskiego MLM.

Nie bez powodu jest on nazywany marketingiem sieciowym, bo właśnie o budowanie sieci w nim chodzi. Sieci osób, które będą powielały Twoje działania (duplikacja) i dzięki temu rozbudowywały sieć.

Dziś daję Ci szansę, abyś również Ty mógł skorzystać z możliwości, jakie daje ten model biznesowy. Ponieważ jako sponsor efektywnie mogę jednocześnie współpracować i wspierać maksymalnie 5 osób, konieczna jest wstępna selekcja kandydatów na moich bezpośrednich partnerów.

Jeżeli chcesz skutecznie z moją pomocą zarabiać konkretne pieniądze wykorzystując mechanizm stosowany z powodzeniem przez multimilionerów takich jak m.in. Bill Gates, Warren Buffett, Robert Kiyosaki, czy Donald Trump, wypełnij poniższy formularz aplikacyjny.

Jeżeli Twoje odpowiedzi będą kwalifikowały Cię do współpracy ze mną, skontaktuję się z Tobą, abyśmy wspólnie mogli ustalić konkretne kroki postępowania w drodze do Twojej finansowej niezależności.

Wypełnij krótką ankietę i zacznij się bogacić podobnie jak robią to milionerzy 🙂

A jeżeli masz do mnie jakiekolwiek pytania, zapraszam do kontaktu ze mną. Chętnie pomogę 🙂

Damian Krawczyk

Damian Krawczyk

💎💻 Pokażę Ci Jak Skutecznie Inwestować i Zarabiać w Internecie 💎🔥 Jeżeli zechcesz pomogę Ci wykorzystać POTĘGĘ Internetu i pokażę jak od ZERA możesz zacząć zarabiać całkiem dobre pieniądze w Internecie, dzięki czemu będziesz mógł uciec z wyścigu szczurów i wyrwać się z niewolniczej pracy na etacie 👷‍♂️ Jestem także pasjonatem kreatywnych form inwestowania, głównie w obszarze kryptowalut oraz nieruchomości, ze szczególnym uwzględnieniem inwestycji ziemskich (gruntowych), ponieważ są to aktywa dające niebywałe możliwości inwestycyjne i generujące ponadprzeciętne stopy zwrotu, często liczone w setkach, a nawet tysiącach procent rocznie 📈 Pasjonuje mnie także tematyka rozwoju osobistego, dlatego ciągle uczę się i rozwijam. Możliwości jakie drzemią w każdym z nas są praktycznie nieograniczone, a rozwój samego siebie jest najlepszą formą inwestycji, która zwraca się bardzo szybko i procentuje do końca życia 🚀 Poza tym uwielbiam sport 🏃‍♂️ w praktycznie każdej możliwej formie, dobrą muzykę 🎶 inspirującą literaturę 📖 oraz podróże 🌴 Krótko mówiąc cieszę się życiem 🤩 Jeżeli zatem chcesz mieć jednocześnie czas, pieniądze i zdrowie zajrzyj na stronę główną i sprawdź jak mogę Ci pomóc 🤝 https://damian-krawczyk.pl Pokażę Ci Skuteczny i Gotowy System, dzięki któremu w łatwy sposób spełnisz swoje marzenia 🌴

2 Komentarze

Sav · 11 grudnia 2018 o 15:44

Jak dla mnie to brzmi jak opis zwykłego wyzysku.
Sav ostatnio opublikował…Zabiegi na zmarszczki – czy warto je wykonywać i kiedy?My Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

seven + nine =

CommentLuv badge