Współpraca ze mną – Damian Krawczyk

Współpraca ze mną – Damian Krawczyk

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jak by to było gdybyś „miał życie dla siebie”?

Bo wiesz, gdyby tak odjąć czas jaki poświęcasz na sen, dojazdy do pracy, samą pracę i wypełnianie codziennych obowiązków, okazuje się, że pozostaje Ci jedna lub dwie godziny dziennie, aby robić to, czego na prawdę pragniesz. Ale nawet wtedy, czy masz pieniądze, aby te pragnienia realizować?

Zadaję Ci to pytanie, ponieważ ja wiem, jak możesz mieć życie dla siebie. Odkryłem i z powodzeniem stosuję System, który jest tak prosty, że każdy może go opanować. Nie polega on na sprzedawaniu, a co najważniejsze nie zajmuje dużo czasu.

Jako swoisty „trener stylu życia” poszukuję ludzi, którzy chcą pomagać swoim przyjaciołom i znajomym ucząc ich, jak mogą z powodzeniem kierować własnym życiem.

Do tego celu służy właśnie System, który składa się zaledwie z trzech prostych kroków, których możesz się nauczyć w 10 minut. System i narzędzia wchodzące w jego skład odpowiadają na większość pytań. Na pozostałe, odpowiem Ci osobiście.

Czy znasz kogoś, kto lubi podróżować, lub często wyjeżdżać na wakacje? Zakładam, że tak 🙂

Wiadomo, że podróżowanie, oraz realizowanie swoich pasji wymaga trzech rzeczy: czasu, pieniędzy i dobrego zdrowia. Czy gdybym Ci pokazał jak mieć wszystkie trzy jednocześnie, abyś mógł robić to czego pragniesz, byłbyś tym zainteresowany?

Bo widzisz, jeżeli głębiej się nad tym zastanowisz, dojdziesz do wniosku, że większość ludzi nie ma jednocześnie wszystkich tych rzeczy. Brakuje im albo pieniędzy, albo czasu, a często również dobrego zdrowia.

Ile znasz osób, które dysponują tymi trzema rzeczami jednocześnie? A ilu Twoich znajomych chciałoby je mieć?

Jeżeli przykładowo jesteś młody i pracujesz na etacie, lub prowadzisz własną firmę, to najprawdopodobniej masz pieniądze (choć często i tak mniej, niż byś chciał) i dobre zdrowie, ale brakuje Ci czasu.

Jeżeli jesteś już na emeryturze, to pewnie masz czas, ale nie masz wystarczającej ilości pieniędzy (ponieważ emerytury w Polsce są śmiesznie niskie) i pewnie również dobrego zdrowia.

Pewne jest zatem, że jeżeli jesteś czyimś pracownikiem, samozatrudnionym, lub emerytem, nie ma szans, aby mieć życie dla siebie.

Musisz zacząć działać na własny rachunek i własne marzenia i w tym właśnie pomoże Ci System, który w ciągu roku do 3 lat da Ci jednocześnie czas, pieniądze i zdrowie.

Życie staje się wspaniałe, kiedy możesz robić to co chcesz, kiedy chcesz i z tymi, z którymi zechcesz 😀

Jesteś gotów dowiedzieć się, jak możesz mieć życie dla siebie? Jeżeli tak, to świetnie 🙂

Wcześniej jednak chciałbym Cię lepiej poznać i dowiedzieć się co dla Ciebie oznacza hasło „Mieć Życie Dla Siebie”? Co zrobiłbyś ze swoim życiem, gdybyś miał je całe dla siebie?

W tym celu wypełnij tą krótką ankietę, abym mógł Ci pokazać dalsze kroki Systemu.

Oczywiście dane które pozostawisz są całkowicie poufne i będą znane Tylko i Wyłącznie Przeze Mnie.

Tutaj wybierzesz „pojazd”, który wykorzystasz do tego, aby mieć życie dla siebie. Jednakże pojazd nie jest wiele wart, jeżeli najpierw nie nauczysz się nim jeździć 😉

I w tym właśnie pomoże Ci System, którego Cię nauczę 😀

Gdy już się nauczysz jeździć, możesz sprawdzić gdzie ja najlepiej zarabiam. Pomoże Ci w tym ta strona.

Życzę Ci, abyś już wkrótce miał całe swoje życie dla siebie 🙂

Jeżeli natomiast w dalszym ciągu masz jakieś pytania lub wątpliwości, zajrzyj tutaj i sprawdź dlaczego warto ze mną współpracować.

Pozdrawiam,
Damian Krawczyk