Sposoby na Inwestycje i Dochód Pasywny

Damian Krawczyk Logo

Pozostałe:

 

FAPFutureAdPro – polski program, który pozwala nie tylko reklamować swój własny biznes, ale także wypracowuje 1% dziennych zysków z zainwestowanego kapitału, w dodatku daje możliwość zarabiania prowizji z budowy sieci do 5 poziomów wgłąb. W dodatku funkcjonuje również jako portal społecznościowy, podobny do FB, na którym można zarabiać za aktywność (np. wstawianie postów, komentowanie, likowanie etc.)

 

 

 

 

 

Crowdfunding International – program, który pozwala Ci zebrać fundusze na realizację Twoich marzeń. Na portalu możesz wybrać projekt, który chcesz zrealizować i zebrać na niego fundusze poprzez dotacje, których udzielają Ci inni członkowie społeczności. Świetna inicjatywa dla wizjonerów. Zerknij na mój projekt i oceń, czy taka wizja edukacji XXI Ci się podoba 🙂

 

 

 

 

 

 

dascoinDasCoin – Nowa, hybrydowa kryptowaluta DasCoin, która może stworzyć więcej dolarowych milionerów niż BitCoin! Ty również możesz zarobić swój pierwszy milion inwestując w DasCoin! Cena znajduje się we wzrostowym trendzie, nie da się nią spekulować, nie można jej „dodrukować” (czyli powinna systematycznie drożeć w długim horyzoncie czasowym), nie jest kontrolowana przez banki ani przez państwa i odznacza się wysokim poziomem bezpieczeństwa.

 

 

 

 

OneCoinjest to kryptowaluta (podobnie jak Bitcoin), która posiada wszelkie cechy kryptowaluty sukcesu. Cena znajduje się we wzrostowym trendzie, nie da się nią spekulować, nie można jej „dodrukować” (czyli powinna systematycznie drożeć w długim horyzoncie czasowym), nie jest kontrolowana przez banki ani przez państwa i odznacza się wysokim poziomem bezpieczeństwa.

 

 

 

 

 

UWAGA: Pamiętaj, że inwestowanie w jakiekolwiek aktywa wiąże się z ryzykiem inwestycyjnym. Zawsze analizuj wszystkie możliwe scenariusze inwestycyjne i nigdy nie inwestuj kapitału, którego nie możesz utracić!