Zarób Swój Pierwszy Milion w Branży Medycznej

Czy Chcesz Zarobić Swój Pierwszy Milion w Branży Medycznej?

Chcesz Mieć Życie Dla Siebie, czyli Jednocześnie Pieniądze, Czas i Zdrowie?

Czy Marzysz o Tym, aby Zwolnić Swojego Szefa i Osiągnąć Wolność Finansową oraz Wysoki Dochód Pasywny?

A Może Chcesz po Prostu Dorobić Do Pensji nie Wychodząc z Domu?

Jeżeli na którekolwiek pytanie odpowiedziałeś twierdząco, to dobrze trafiłeś!

Istnieje sprawdzony sposób, abyś w przeciągu najbliższego miesiąca zaczął generować dochód pasywny (niezależny od Twojej pracy), a w przeciągu 6 – 12 miesięcy osiągnął ze mną pełną wolność finansową.

Zobacz, co mówi o tym modelu biznesu XXI wieku multimilioner Robert Kiyosaki.

Jeżeli zdecydujesz się współpracować ze mną i przyłączyć się do mojego zespołu (teamu) oraz poświęcisz czas na systematyczne działanie oraz samodoskonalenie zaczniesz zarabiać, osiągniesz wolność finansową, a w nawet zarobisz swój pierwszy milion szybciej niż Ci się to teraz może wydawać możliwe.


Dlaczego warto ze mną współpracować i jakie korzyści będziesz miał z tej współpracy?

1. Pokażę Ci System, który składa się zaledwie z 3 prostych kroków i jest tak prosty, że każdy może go opanować. Nie polega on na sprzedawaniu, a co najważniejsze nie zajmuje dużo czasu. Możesz się go nauczyć w 10 minut!
Większość ludzi zbyt wcześnie rezygnuje z działania, ponieważ brakuje im właśnie odpowiedniego Systemu, który łatwo można duplikować (powielać).
Poza tym jako mój Partner Biznesowy otrzymasz ode mnie bezpłatnie skrypt w pigułce: „Jak skutecznie zacząć zarabiać w biznesie MLM” oraz dostęp do Success Academy. Dzielę się w nich w 100% praktyczną wiedzą, która pomoże Ci skutecznie zacząć działać!
Jak skutecznie zacząć zarabiać w biznesie MLM

2. Praktycznie nieograniczony potencjał dochodów zależny jedynie od Twojego zaangażowania i chęci do działania, który rośnie z miesiąca na miesiąc! Możesz potraktować współpracę zarówno jako dodatkowe źródło Twojego pasywnego dochodu, ale również jako biznes (jeżeli zaangażujesz się na poważnie bez problemu jesteś w stanie osiągnąć wolność finansową w czasie od 6-12 miesięcy). Zapoznaj się z poniższym Planem Gratyfikacji:
Plan Gratyfikacji

3. Jedyny na polskim rynku tak opłacalny plan wynagrodzeń i wiele dodatkowych benefitów (bonusów) (m.in. program samochodowy, jednorazowe premie sprzedażowe, wyjazdy zagraniczne),
Plan Gratyfikacji - Opis
Skorzystaj z poniższego kalkulatora dochodów i sprawdź jak za kilka miesięcy może wyglądać Twoje miesięczne wynagrodzenie.

Kalkulator

4. Jeżeli potraktujesz naszą współpracę poważnie możesz zostać akcjonariuszem firmy i otrzymać akcje po wejściu S7 na Giełdę Papierów Wartościowych.

Akcje S7

5. Masz również możliwość zostania prawdziwym rentierem!
Jeżeli przeprowadzisz przez plan gratyfikacji min. 1 do 7 osób otrzymasz od 0,5% do 3% ze wszystkich sieci sprzedaży do podziału między rentierów. Co miesiąc masz udział w zyskach firmy.

Klub Rentiera S7

6. Niezwykle wartościowa, prestiżowa (szczególnie w pakiecie Platynowym) i optymalna cenowo usługa, której ze względu na tragiczny stan państwowej służby zdrowia (NFZ) praktycznie każdy potrzebuje. Lepszego czasu niż teraz na robienie właśnie tego biznesu nigdy nie będzie!

Działalność w tym biznesie możesz potraktować jako misję. Umożliwiając swoim partnerom skrócenie czasu oczekiwania do lekarzy specjalistów (z kilku miesięcy, a nawet lat do 5 dni roboczych!), niejednokrotne ratujesz ludzkie życie. Dając swoim partnerom możliwość wygodnego dostępu do badań profilaktycznych pomagasz we wczesnym wykrywaniu wielu groźnych chorób, które zbyt późno wykryte zazwyczaj są śmiertelne. Czy to nie wystarczający powód, aby się zaangażować?

 Zestawieniem poszczególnych wariantów pakietów znajdziesz TUTAJ. Zestawienie Pakietów

7. Rynek największy w Polsce (122,5 mld zł), dynamicznie rozwijający się i bez konkurencji (strategia błękitnego oceanu). Wielkość rynku opieki medycznej przekracza łączną wartość rynku ubezpieczeń na życie, OC, wellness, suplementów diety oraz kosmetyków razem wziętych!

8. Dynamicznie rozwijający się rynek. Szacuje się, że w ciągu kilku najbliższych lat grono posiadaczy pakietów medycznych poszerzy się o około 8 milionów nowych klientów i tylko od Ciebie zależy jaki kawałek z tego „tortu” stanie się Twoim udziałem.

Czy gdybyś miał wehikuł czasu i mógł cofnąć się w przeszłość, nie zainwestowałbyś w branżę informatyczną lub telefonii komórkowej w latach 90-tych? Z S7 masz taki wehikuł czasu.

Wehikuł czasu

9. Zróżnicowana oferta. Możesz pracować zarówno z osobami indywidualnymi (pakiety indywidualne, partnerskie i rodzinne), jak również z klientami firmowymi (jeżeli czujesz się dobrze w sprzedaży i chcesz wykorzystać dźwignię w postaci pakietów grupowych),

 Zróznicowana Oferta

10. Masz możliwość budowy swojej własnej sieci (organizacji) wieloma kanałami dystrybucji (zarówno fizycznie (off-line), jak i przez Internet (on-line)), co znacznie upraszcza proces pozyskiwania nowych partnerów.

Nie przypadkiem multimilioner Robert Kiyosaki twierdzi, że:

„Bogaci budują sieci, reszta szuka pracy”

ponieważ to właśnie budowa sieci jest mechanizmem wykorzystywanym przez najbogatszych ludzi na świecie, takich jak m.in. Robert Kiyosaki, Warren Buffet, Bill Gates, czy Donald Trump.

Dlaczego nie miałbyś również i Ty skorzystać z tego mechanizmu?

11. Możliwość współpracy niemalże dla każdego (od studentów, poprzez biznesmenów na emerytach skończywszy), a co za tym idzie łatwo zbudujesz swój własny zespół. Nie ważne, czy chcesz dorobić, zarobić, czy stać się wolnym finansowo. Każdy z tych celów jesteś w stanie ze mną osiągnąć. Z firmą S7 możesz rozliczać się zarówno jako firma na podstawie faktury (prowadząc działalność gospodarczą), albo jako osoba fizyczna (umowa zlecenie),
Smiling Group of Professionals

12. Doskonałe możliwości samodoskonalenia i ciągłego podnoszenia własnej wiedzy oraz umiejętności dzięki praktycznym szkoleniom on-line oraz na żywo z takimi autorytetami jak m.in. Daniel Kubach, Bernard Jastrzębski, Paweł Jan Mróz czy Aneta Jurewicz.
Szkolenia S7

 

13. Prostota funkcjonowania całego systemu dzięki m.in. pełnej kontroli poprzez firmowy osobisty CRM, a także dzięki wsparciu DWS (dział wsparcia sprzedaży), co znacznie pomaga w działaniu (szczególnie na początku) – Marketing 4G (czwartej generacji), CRM

14. Twój dochód pasywny jest dziedziczony przez Twoich spadkobierców, więc już teraz możesz zacząć pracować nie tylko na siebie, ale i na Twoich bliskich zabezpieczając ich finansową przyszłość,

15. Biznes sygnowany nazwiskiem Daniela Kubacha (multimilioner oraz prezes S7), którego poznałem osobiście i którego również i Ty z całą pewnością będziesz miał przyjemność poznać 🙂 Z Danielem Kubachem


W pierwszej kolejności powinieneś poznać System, abyś wiedział jak skutecznie działać. Jeżeli już go poznałeś i „nauczyłeś się jeździć”, poniżej znajdują się linki do cyklicznych prezentacji internetowych objaśniających Twój „pojazd”.

Jeżeli chcesz posłuchać dlaczego warto z nami współpracować możesz również zarejestrować się na którąś z oficjalnych prezentacji pod TYM ADRESEM.

Pierwszy Milion


Jeżeli już DZIŚ chcesz zacząć budować swój dochód pasywny, możesz to zrobić na jeden z 3 poniższych sposobów.

Od tego, którą opcję wybierzesz i od Twojego zaangażowania zależy w dużej mierze to, jak szybko będziesz mógł cieszyć się Wolnością Finansową oraz wysokim Dochodem Pasywnym.

Inwestycja w ten biznes jest naprawdę minimalna (wręcz śmiesznie niska) w porównaniu z korzyściami jakie ode mnie otrzymujesz.


I WARIANT (polecam Ci go, ponieważ sam z niego korzystam)

Gorąco Ci rekomenduję to rozwiązanie, ponieważ jak we wszystkim w naszym życiu dobra inwestycja zwraca się najszybciej i oszczędza ogromną ilość czasu, który trzeba poświęcić, aby osiągnąć cele finansowe 🙂

Zalety tego rozwiązania to m.in.:
  • Członkostwo w Klubie Platynowym, które umożliwia:
Klub Platynowy
1. Uzyskiwanie nadprowizji ze sprzedaży własnego zespołu (co nawet kilkukrotnie podnosi dochody miesięczne w miarę budowania skutecznego i licznego zespołu (struktury),
2. Dodawanie osób do ich zespołu (struktury), które zgłosiły się z Internetu i nie podały osób wprowadzających,
3. Specjalne szkolenie Klubu Platynowego, raz na kwartał,

4. Podczas organizowania ogólnych szkoleń, strefa dla Platyn (I rząd),
5. Program samochodowy (samochody służbowe poczynając na Mini, kończąc na Porsche Panamera),
6. Premie jednorazowe (od 10 000 zł – 100 000 zł)
7. Zniżki na materiały promocyjne i szkolenia.
8. Specjalna Karta OMSIGNUM w kolorze platynowym (doskonały argument sprzedażowy oraz prestiż),
9. Własna rubryka w Managerze S7,

10. Priorytetowość traktowania/obsługi,

11. Pin platynowy do wpięcia w klapę,
12. Udoskonalona strona sprzedażowa,
13. Większa pojemność poczty,


  • Dodatkowo staniesz się posiadaczem najbardziej kompleksowego i prestiżowego pakietu opieki medycznej, w skład którego wchodzi m.in. dostęp do 24 specjalistów, konsultacje profesorskie, całodobowe wizyty domowe, 24h transport medyczny na terenie kraju, bezpłatne zabiegi chirurgii jednego dnia, 230 rodzajów badań laboratoryjnych, 25 zakresów badań diagnostycznych i wiele innych. Szczegółową charakterystykę pakietu platynowego znajdziesz TUTAJ.
Zestawienie Pakietów

Jak możesz już TERAZ rozpocząć ze mną współpracę jako Platynowy Partner Biznesowy?

Wypełnij Umowę Współpracy i Umowę Opieki Medycznej na Pakiet Platynowy.

Umowa Współpracy

 


II WARIANT

Jest to wariant, który również pozwala bardzo szybko osiągnąć wysoki dochód pasywny i w konsekwencji wolność finansową. Nie ma w nim członkostwa w Klubie Platynowym (który przyspiesza budowanie dochodu pasywnego).
W dalszym ciągu dostajesz natomiast ode mnie dostęp do mojego skryptu w pigułce: „Jak skutecznie zacząć zarabiać w biznesie MLM” oraz dostęp do Success Academy.
Jak skutecznie zacząć zarabiać w biznesie MLM
W wariancie tym masz nadal (podobnie jak w wariancie pierwszym) możliwość uzyskiwania nadprowizji ze sprzedaży własnego zespołu (co nawet kilkukrotnie podnosi dochody miesięczne w miarę budowania skutecznego i licznego zespołu.

Jak możesz już TERAZ rozpocząć ze mną współpracę?

Wypełnij Umowę Współpracy i Umowę Opieki Medycznej na Dowolny Pakiet.

Umowa Współpracy


III WARIANT

W tym wariancie, jeżeli nie posiadasz własnego pakietu, Twój zespół pomaga jedynie uzyskiwać coraz wyższą prowizję z Twojej sprzedaży własnej. Aby uzyskiwać nadprowizję ze sprzedaży zespołu, należy posiadać również własny pakiet (który możesz nabyć w dowolnym momencie naszej współpracy).

Jak możesz już TERAZ rozpocząć ze mną współpracę?

1. Wypełnij samą Umowę Współpracy.

Umowa Współpracy2. Umowę Opieki Medycznej podpiszesz w dogodnym dla siebie momencie.


Bez względu na to, który wariant jest dla Ciebie w tym momencie najbardziej odpowiedni jestem pewien, że jeżeli podejmiesz odpowiednią decyzję, będziesz miał życie dla siebie szybciej niż myślisz.

Jeżeli natomiast w dalszym ciągu masz jakieś pytania lub wątpliwości, zajrzyj tutaj i poznaj System.

Możesz również skorzystać z poniższego formularza kontaktowego:

Twoje imię (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość