Polityka Prywatności

Administrator tego serwisu, którym jest Damian Krawczyk nie sprzedaje ani nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych oraz adresowych użytkowników i subskrybentów.

Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, nie odwiedzaj tego serwisu i nie zapisuj się na żadne listy mailingowe. Zapisując się na którąkolwiek z list akceptujesz Politykę Prywatności.

Zapisanie się na listę wymaga podania w odpowiednim formularzu swojego imienia i adresu e-mail. Pola te są wymagane. Twoje imię służy jedynie do tego, aby nasz kontakt mailowy był jak najbardziej spersonalizowany.

Zapisując się na listę oświadczasz, że robisz to dobrowolnie i wyrażasz zgodę na wysyłanie do Ciebie informacji w postaci e-maili.

W każdej chwili możesz się z dowolnej listy wypisać. Wystarczy, że klikniesz w odpowiedni link, umieszczony na końcu maila. W takim wypadku Twoje dane zostaną na stałe usunięte z systemu, co w konsekwencji spowoduje zaprzestanie otrzymywania ode mnie korespondencji.

Zastrzegam sobie również prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości zarówno informacyjnych jak i reklamowych osobom, których dane kontaktowe posiadam i które zgodziły się z Polityką Prywatności.

Zastrzegam sobie również prawo do wprowadzania wszelkich zmian w Polityce Prywatności, o czym subskrybenci zostaną poinformowani.

Wyłączenie Odpowiedzialności

Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za publikowane tutaj treści, jak również za ewentualne szkody powstałe w wyniku zastosowania się do porad w nich zawartych. Wszystkie informacje i porady stanowią osobistą wiedzę i doświadczenia autora i nie mogą być traktowane jako doradztwo inwestycyjne w rozumieniu prawa polskiego. Autor uchyla się również od wszelkich roszczeń i skutków porad, od osób które z nich skorzystały.

Administrator nie bierze na siebie odpowiedzialności także za treść zamieszczonych w serwisie reklam. Kupujący powinien być ostrożny korzystając z porad zawartych w publikacjach, odpowiadając na reklamę, bądź wysyłając pieniądze.

 

Życzę Ci wielu sukcesów,
Damian Krawczyk

Wróć na stronę główną

Privacy Policy  
Copyright 2019 Damian Krawczyk. All rights reserved.