Jak zarobić pieniądze

Jak Zarobić Pieniądze i Stać Się Wolnym Finansowo Dzięki Abonamentom?

Jak zarobić pieniądzePraktycznie każdy z nas zastanawia się jak zarobić pieniądze (i to konkretne pieniądze) na naszym bądź co bądź niezbyt ciekawym rynku pracy.

Okazuje się, że jest to jak najbardziej możliwe, trzeba tylko myśleć nieszablonowo i nie koncentrować się na tym, na czym większość, czyli na pracy na etacie. Praca na etacie to tylko jedna z form dochodzenia do majątku, w dodatku najbardziej czasochłonna i najtrudniejsza 😉

Jeżeli miałbyś wybór, pracować na etacie przez 40 lat tylko po to, aby otrzymać niepewną i niską emeryturę (lub wcale jej nie otrzymać, bo moim zdaniem i zdaniem wielu ekspertów system emerytalny do tego czasu i tak się rozleci, o czym świadczy chociażby demografia i pogarszający się systematycznie stan finansów publicznych), albo pracować konsekwentnie załóżmy przez 4 lata (albo o wiele krócej np. rok przy odpowiednim zaangażowaniu z Twojej strony) nad własną emeryturą w postaci dochodu pasywnego i zapewnić sobie własną prywatną emeryturę niezależną od państwa, to który wariant byś wybrał? 😉

Takie możliwości daje biznes, a biznes marketingu sieciowego (MLM) jest wariantem najmniej kapitałochłonnym (ponieważ inwestycja w Twoją przyszłość jest minimalna, oraz najmniej ryzykownym, ponieważ w najgorszym wypadku nic nie zarobisz 😉

Biznes marketingu sieciowego pozwala Ci zbudować Twoją własną sieć sprzedaży, która generuje Tobie stałe źródło dochodu. Jest to najprostsza droga do bogactwa, ponieważ jak powiedział Rober Kiyosaki:

Bogaci budują sieci, reszta szuka pracy – Robert Kiyosaki

Jeżeli w tym momencie masz jeszcze wątpliwości, czy biznes MLM jest wart zaangażowania i czy to w ogóle biznes, być może przekona Cię, że znany amerykański miliarder Donald Trump będąc gościem znanego telewizyjnego show Dawida Lettermana został zapytany przez swojego gospodarza, co by zrobił, gdyby wszystko stracił i musiał zacząć od początku?
Donald Trump bez wahania odpowiedział:

Znalazłbym dobrą firmę MLM i zabrał się do roboty – Donald Trump

Publiczność zgromadzona na widowni zaczęła się śmiać i gwizdać, on jednak popatrzył na widownie i poważnie odpowiedział:

Właśnie dlatego ja jestem tutaj na górze, a wy tam na dole!

No dobrze, ale jaką firmę marketingu sieciowego wybrać i z którą rozpocząć współpracę, skoro na rynku jest ich cała masa 😉 Nawet jeżeli kiedykolwiek zetknąłeś się z marketingiem sieciowym, z dużym prawdopodobieństwem trafiłeś na jeden z największych problemów w tej branży, a mianowicie brak powtarzalności zakupów. Co to oznacza? Najkrócej rzecz ujmując to, że nawet jeżeli znajdziesz klienta, to bardzo często klient ten nabywa jakiś produkt jeden raz, a potem nie kontynuuje zakupów w kolejnych miesiącach. Oznacza to, że co miesiąc startujesz niejako „od zera”, a Twój miesięczny dochód cechują duże wahania. Trudno mówić tutaj zatem o stabilnym dochodzie pasywnym.

Jakie jest na to rozwiązanie? Oczywiście abonament. Tak działają obecnie najbardziej dochodowe biznesy, takie jak przykładowo telefonia komórkowa. Z raz pozyskanego klienta co miesiąc właściciele mają powtarzalny i przewidywalny dochód. Abonament jest zatem idealnym rozwiązaniem, jeżeli chcesz, aby Twój biznes cechował się stabilnością dochodów. W dodatku z raz wykonanej pracy otrzymujesz co miesiąc prowizję, więc jest to realny dochód pasywny.

Oczywiście ogromne znaczenie ma również to, czy zapotrzebowanie na dany produkt lub usługę jest duże (szeroki rynek), a także czy na rynku jest duża konkurencja. Czym rynek szerszy, a konkurencja mniejsza, tym łatwiej zbudujesz swoją własną sieć, generującą Ci stały dochód pasywny.

Jaki biznes marketingu sieciowego na polskim rynku spełnia obecnie wszystkie powyższe założenia, czyli usługę opartą na abonamencie, ogromny rynek (usługa praktycznie dla każdego) i minimalna konkurencja?

Jest nim biznes S7 Medical Company, w którym działam i do którego również Ciebie gorąco zachęcam.

Dlaczego warto z nami działać? To chyba oczywiste, żebyś na tym zarobił 😀

Od momentu, w którym rozpoczęliśmy konkretne działania, nasi partnerzy zarobili już ponad 200 000zł, właśnie w tym biznesie.

I powiem Ci, że to jest najbardziej wartościowe z tego wszystkiego. Żaden inny mechanizm, żaden inny biznes, nie daje mi takiej możliwości, aby mógł pomóc Tobie zrealizować Twoje marzenia… Ten system abonamentowy mi to właśnie umożliwia.

Rozpoczynamy walkę o Twoje marzenia? Co myślisz? 🙂

Rejestruj się tutaj, a ja osobiście do Ciebie zadzwonię i porozmawiamy o rozwoju Twojego biznesu lub nakreślimy plan na Twoje pierwsze 1000, 2000, 5000zł, co Ty na to?

Poniżej możesz obejrzeć i posłuchać, dlaczego właśnie ten biznes to obecnie jedna z najlepszych możliwości na rynku, abyś mógł zbudować imponujący min. pięciocyfrowy dochód pasywny, czyli taki który pozwoli Ci wyrwać się z wyścigu szczurów i cieszyć się wolnością finansową.

 

Damian Krawczyk

Damian Krawczyk

Lider Zespołu, Inwestor at Damian Krawczyk
Jestem pasjonatem kreatywnych form inwestowania oraz zarabiania pieniędzy, szczególnie w obszarze kryptowalut, nieruchomości i E-biznesu.

Jeżeli chcesz mieć życie dla siebie, czyli jednocześnie pieniądze, czas i zdrowie, jestem w stanie Ci w tym pomóc 🙂

Interesują mnie również wszelkie nowinki w świecie nowoczesnych technologii, w szczególności internetowych.

Pasjonuje mnie tematyka rozwoju osobistego, dlatego ciągle uczę się i rozwijam. Możliwości jakie drzemią w każdym z nas są praktycznie nieograniczone 😀

Poza tym uwielbiam sport w praktycznie każdej możliwej formie, dobrą muzykę, inspirującą literaturę oraz podróże.
Damian Krawczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 × 5 =

CommentLuv badge