Jak zarobić

Jak Zarobić 2000% w 8 Miesięcy Inwestując Bezpiecznie

Jak zarobićJak zarobić 2000% w 8 miesięcy inwestując stosunkowo bezpiecznie?

Na rynku inwestycji połączenie wysokich stóp zwrotu z wysokim poziomem bezpieczeństwa nie jest często spotykanym zjawiskiem. Okazuje się jednak, że takie okazje się zdarzają, trzeba tylko umieć je dostrzec i w odpowiednim momencie wykorzystać.

Jeżeli jednak już na wstępie zakładasz, że coś nie jest możliwe, masz rację. Jak to bowiem trafnie powiedział Henry Ford:

Jeżeli uważasz, że coś jest możliwe, lub że jest niemożliwe, w obu przypadkach masz rację.

Otwartość umysłu to główna cecha, która odróżnia ludzi sukcesu od ludzi, którzy tych sukcesów nie osiągają. Każdy z nas odbiera otaczającą go rzeczywistość na swój własny sposób. Jeżeli masz w głowie filtry w postaci ograniczających przekonań, to będą one skutecznie hamować Cię na drodze do sukcesu, nawet jeżeli ktoś inny podsunie Ci rozwiązanie pod sam nos 😉

Wiem co mówię, bo sam też w ten sposób myślałem i nie dopuszczałem do siebie pewnych informacji. Cóż, człowiek uczy się przez całe życie 😀

Jednym z takich ograniczających przekonań jest przeświadczenie, że na pieniądze trzeba ciężko pracować. Jeżeli mam wybierać, to osobiście wolę pracować na moje pieniądze mądrze, a nie ciężko. A najlepiej już pozwolić im, żeby to one na mnie pracowały, a nie ja na nie 😉

W końcu to pieniądz jest narzędziem w Twoich rękach, a nie na odwrót.

No dobrze, tylko jak sprawić, żeby to pieniądze na Ciebie pracowały? Na pewno nie możesz znajdować się z lewej strony kwadrantu przepływu pieniędzy Roberta Kiyosakiego. Koncepcję kwadrantu opisuje on m.in. w swojej kultowej już książce „Bogaty ojciec, biedny ojciec”. Jeżeli jeszcze jej nie czytałeś, gorąco Ci ją polecam, bo to klasyka gatunku.

O co chodzi w kwadrancie przepływu pieniędzy? Najkrócej o to, że jeżeli pracujesz na etacie, albo jesteś samozatrudnionym przedsiębiorcą, to poświęcasz swój czas, aby zarobić pieniądze. W tym wypadku pracujesz na nie.

Żeby sprawić, aby to pieniądze na Ciebie pracowały, musisz przejść na prawą stronę kwadrantu, czyli do zautomatyzowanego biznesu i inwestycji. Innej możliwości nie ma. W tym krótkim nagraniu Robert Kiyosaki wyjaśni Ci, w czym rzecz.

Metod na takie przejście jest wiele. Jedne są trudniejsze w wykonaniu inne łatwiejsze. Ponieważ osobiście nie lubię komplikować sobie życia i staram się upraszczać wszystko co tylko się da wybieram takie rozwiązania, które są proste i może je wdrożyć każdy, kto tylko ma na to ochotę.

Takimi dwoma w mojej ocenie najlepszymi rozwiązaniami są zautomatyzowany biznesu w postaci marketingu sieciowego oraz dochodowe inwestycje w kryptowaluty. Nie zgadzasz się z tym? Masz do tego prawo i wiesz co? Obaj mamy rację 😉

Zatem jak zarobić tytułowe 2000% zysku w 8 miesięcy, albo osiągnąć porównywalne stopy zwrotu z inwestycji?

Moja odpowiedź na dzień dzisiejszy, to inwestycja w branżę przyszłości, czyli w kryptowaluty. Oczywiście nie w pierwsze lepsze, ponieważ na tym rynku jest dużo tzw. SCAM-u , czyli oszustw. Jeżeli mądrze wybierzesz perspektywiczne projekty, które są we wczesnym stadium rozwoju, masz szanse osiągnąć stopy zwrotu nawet wyższe, niż stopy zwrotu osiągane przez inwestorów na najbardziej znanej i pionierskiej kryptowalucie, jaką jest Bitcoin.

Nie ma więc sensu patrzeć na niewykorzystane szanse z przeszłości i rozpaczać, że nie wszedłeś w Bitcoina np. w roku 2009.

Okazje są jak autobusy, zawsze przyjedzie kolejny 😉

A na rynku kryptowalut okazji jest cała masa, trzeba tylko umieć je wyłapywać, czyli posiadać odpowiednią wiedzę i stosować ją w praktyce 🙂

Ponieważ wiedzieć i nie stosować posiadanej wiedzy, to tyle samo co nie wiedzieć 😉

Jeżeli masz jakieś swoje przemyślenia na ten temat, zapraszam do komentowania 🙂

Damian Krawczyk

Damian Krawczyk

Lider Zespołu, Inwestor at Damian Krawczyk
Jestem pasjonatem kreatywnych form inwestowania oraz zarabiania pieniędzy, szczególnie w obszarze kryptowalut, nieruchomości i E-biznesu.

Jeżeli chcesz mieć życie dla siebie, czyli jednocześnie pieniądze, czas i zdrowie, jestem w stanie Ci w tym pomóc 🙂

Interesują mnie również wszelkie nowinki w świecie nowoczesnych technologii, w szczególności internetowych.

Pasjonuje mnie tematyka rozwoju osobistego, dlatego ciągle uczę się i rozwijam. Możliwości jakie drzemią w każdym z nas są praktycznie nieograniczone 😀

Poza tym uwielbiam sport w praktycznie każdej możliwej formie, dobrą muzykę, inspirującą literaturę oraz podróże.
Damian Krawczyk

4 komentarze do “Jak Zarobić 2000% w 8 Miesięcy Inwestując Bezpiecznie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nine − 7 =

CommentLuv badge