Jak zarobić

Jak szybko zarobić?

Jak szybko zarobićJak szybko zarobić?

To pytanie jest niezwykle popularne w naszym kraju. Problem w tym, że pytanie jak szybko zarobić bezpośrednio kojarzy się z pieniądzem, ponieważ większość z nas Polaków koncentruje się na pieniądzu, jako podstawowym dobru zapominając, że to tak naprawdę czas naszego życia jest najcenniejszym aktywem jakie posiadamy.

W związku z powyższym wielu z nas gra w idiotyczną grę pt. „Zabijanie czasu”. Metod na zabijanie czasu jest wiele: od oglądania papki informacyjnej w telewizji, poprzez granie w pasjansa w pracy, na omiataniu sufitu wzrokiem skończywszy 😉

Zapominamy, że to czas naszego życia, jako nasz najcenniejszy aktyw, jest dobrem ograniczonym, którego w przeciwieństwie do pieniądza papierowego nie da się odzyskać, ani zarobić. Każda zmarnowana minuta Twojego życia bezpowrotnie przepada i nie da się jej przywrócić!

Na szczęście czas jest walutą wymienialną na pieniądz. Co to oznacza? W skrócie tyle, że zamiast poświęcać czas na robienie czegoś samemu (w czym niestety my Polacy jesteśmy „ekspertami”), można za to zapłacić pieniądzem i kupić sobie w ten sposób czas.

Czas albo pieniądz… Coś za coś. To jest jedyne możliwe rozwiązanie. Ale zależność działa również w drugą stronę. Jeżeli nie masz pieniędzy, możesz je zarobić, sprzedając swój czas (praca na etacie jest tego modelowym przykładem, ale akurat tego rozwiązania Ci nie polecam, ponieważ startując z pozycji podległości taka transakcja prawie zawsze okazuje się opłacalna dla Twojego szefa.. nie dla Ciebie!). Dlatego polecam Ci, abyś sprzedawał swój czasu na edukację finansową, ponieważ jest to inwestycja, która procentuje i pozwala kupować ogromne ilości czasu przez całe Twoje życie. W dodatku możesz korzystać z wiedzy innych (np. mnie 😉 ), aby kupować czas i to w dodatku bezpłatnie (w sensie finansowym oczywiście, bo ucząc się inwestujesz swój czas 😉 )

Czy wiesz już jak szybko zarobić?

To prostsze niż myślisz. Wystarczy, że zapamiętasz 3 zasady związane z czasem:

  1. Po pierwsze nie zabijaj swojego czasu, bo to najgłupsze z możliwych rozwiązań,
  2. Po drugie, jeżeli masz pieniądze zawsze kupuj za nie tyle czasu, ile tylko zdołasz (mądrze dobieraj transakcję wymiany pieniędzy na czas).
  3. Jeżeli nie masz pieniędzy mądrze sprzedawaj swój czas, aby zarobić tyle pieniędzy, aby w przyszłości móc kupić znacznie więcej czasu, niż pierwotnie zainwestowałeś w zarobienie tych pieniędzy.

Na tym polega inteligentne inwestowanie czasu i pieniędzy. Jeżeli chcesz wiedzieć jak szybko zarobić, zostań inteligentnym zarządcą swoich aktywów i korzystaj optymalnie ze wszystkich ich dobrodziejstw. Na tym właśnie polega prawdziwe bogactwo i inteligencja finansowa.

Pomoże Ci w tym wiedza, którą znajdziesz w moim bezpłatnym kursie Inwestowanie W Nieruchomości. Gorąco Cię zachęcam do jego subskrypcji i komentowania 🙂

Damian Krawczyk

Damian Krawczyk

Lider Zespołu, Inwestor at Damian Krawczyk
Jestem pasjonatem kreatywnych form inwestowania oraz zarabiania pieniędzy, szczególnie w obszarze kryptowalut, nieruchomości i E-biznesu.

Jeżeli chcesz mieć życie dla siebie, czyli jednocześnie pieniądze, czas i zdrowie, jestem w stanie Ci w tym pomóc 🙂

Interesują mnie również wszelkie nowinki w świecie nowoczesnych technologii, w szczególności internetowych.

Pasjonuje mnie tematyka rozwoju osobistego, dlatego ciągle uczę się i rozwijam. Możliwości jakie drzemią w każdym z nas są praktycznie nieograniczone 😀

Poza tym uwielbiam sport w praktycznie każdej możliwej formie, dobrą muzykę, inspirującą literaturę oraz podróże.
Damian Krawczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

seven − 3 =

CommentLuv badge