Jak Szybko Zarobić Pieniądze w Branży Zdrowotnej

Czy Wiesz Jak Szybko Zarobić Pieniądze w Branży Zdrowotnej?

Czy Marzysz o Tym, aby Zwolnić Swojego Szefa i Osiągnąć Wolność Finansową oraz Wysoki Dochód Pasywny?

A Może Chcesz Po Prostu Dorobić Do Pensji Nie Wychodząc z Domu?

Jeżeli na którekolwiek pytanie odpowiedziałeś twierdząco, to dobrze trafiłeś!

Jeżeli dołączysz do mojego zespołu pomogę Ci, abyś w przeciągu najbliższego miesiąca zaczął generować dochód pasywny (niezależny od Twojej pracy), a w przeciągu 6 – 12 miesięcy osiągnął ze mną pełną wolność finansową.

Jak szybko zarobić pieniądze

Jeżeli zdecydujesz się współpracować ze mną i przyłączyć się do mojego zespołu (teamu) oraz poświęcisz czas na systematyczne działanie oraz samodoskonalenie zaczniesz zarabiać, osiągniesz wolność finansową, a w nawet zarobisz swój pierwszy milion szybciej niż Ci się to teraz może wydawać możliwe.


Dlaczego warto dołączyć do mojego zespołu i jakie korzyści będziesz miał z tej współpracy?

1. Otrzymasz ode mnie Pełne Wsparcie takimi kanałami komunikacji jak: chat, e-mail, telefon, spotkania on-line (m.in. Skype, Google Hangout), spotkania na żywo etc.
Jest to kluczowe szczególnie na początku, gdy poznajesz funkcjonowanie biznesu i systemu od środka. Większość ludzi zbyt wcześnie rezygnuje z działania, ponieważ brakuje im właśnie tego wsparcia. Chętnie podzielę się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem, ponieważ po pierwsze pomoc innym w osiąganiu ich celów motywuje mnie do działania i daje mi ogromną satysfakcję, a po drugie sukces każdego z nas (również mój 😉 ) zależy w ogromnej mierze od sukcesu całego zespołu 🙂
Poza tym jako mój Partner Biznesowy otrzymasz ode mnie bezpłatnie skrypt w pigułce: „Jak skutecznie zacząć zarabiać w biznesie MLM”. Dzielę się w nim w 100% praktyczną wiedzą, za którą sam nie mało zapłaciłem i która może okazać się dla Ciebie bezcenna, pod warunkiem, że wdrożysz ją w życie!
Jak skutecznie zacząć zarabiać w biznesie MLM

2. Praktycznie nieograniczony potencjał dochodów zależny jedynie od Twojego zaangażowania i chęci do działania, który rośnie z miesiąca na miesiąc! Możesz potraktować współpracę ze mną zarówno jako dodatkowe źródło Twojego pasywnego dochodu, ale również jako biznes (jeżeli zaangażujesz się na poważnie bez problemu jesteś w stanie osiągnąć wolność finansową w czasie od 6-12 miesięcy). Zapoznaj się z poniższym Planem Marketingowym:


Jak szybko zarobić

3. Jedyny na polskim rynku tak opłacalny plan wynagrodzeń i wiele dodatkowych benefitów (bonusów) (m.in. program samochodowy Autokoncept, premie roczne, wyjazdy zagraniczne, premie szkoleniowe, nagrody rzeczowe etc.),
Struktura w LR

4. Niemieckie produkty prozdrowotne (suplementy diety) najwyższej jakości potwierdzone certyfikatem niezależnego Instytutu Fresenius (który na bieżąco przeprowadza wyrywkowe kontrole jakości i który dożywotnio cofa certyfikat już po pierwszej „wpadce”)!

Sprzedaż tych produktów możesz potraktować jako misję. Umożliwiając swoim klientom oraz znajomym zdrową i zrównoważoną dietę, niejednokrotne ratujesz ludzkie życie. Dając możliwość wygodnego dostępu do witamin, minerałów, enzymów, aminokwasów, makro i mikroelementów w 100% naturalnych (a nie syntetycznych) pomagasz zapobiegać wielu groźnym chorobom cywilizacyjnym, które ZAWSZE wynikają z braku odpowiedniego odżywiania! Jest to o tyle kluczowe, że dzisiejsza żywność jest coraz bardziej uboga w składniki niezbędne do prawidłowego metabolizmu, zdrowia i życia. Czy to nie wystarczający powód, aby się zaangażować?

Wartosci Odzywcze

5. Firma produkuje również markowe produkty kosmetyczne najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach, o wiele tańsze niż w stacjonarnych drogeriach! LR należy do prestiżowego stowarzyszenia dystrybutorów kosmetyków VKE, do którego należą tacy potentaci na rynku kosmetycznym jak Chanel czy Dior!

VKE

6. Ogromny i rosnący z roku na rok rynek i możliwość szybkiego zbudowania swojego zespołu, ze względu na to, że w naszym kraju firma LR jest na etapie początkowym, w którym liczy się przede wszystkim budowa struktur sprzedażowych!

Etapy zapełniania rynku

7. Dynamicznie rozwijający się rynek.

Czy gdybyś miał wehikuł czasu i mógł cofnąć się w przeszłość, nie zainwestowałbyś w branżę informatyczną lub telefonii komórkowej w latach 90-tych? Z LR masz taki wehikuł czasu.

Wartosc Rynku Suplementow

8. Zróżnicowana oferta. Możesz sprzedawać zarówno klientom indywidualnym, jak również klientom biznesowym (co pozwala Ci zastosować dźwignię w Twoich działaniach i sprzedawać więcej w krótszym czasie, a nawet odebrać swój pierwszy samochód w pierwszym miesiącu działania w programie Autokoncept!).

Nowy Opel Corsa

9. Możliwość współpracy niemalże dla każdego (od studentów, poprzez biznesmenów, na emerytach skończywszy), a co za tym idzie łatwo zbudujesz swój własny zespół. Nie ważne, czy chcesz dorobić, zarobić, czy stać się wolnym finansowo. Każdy z tych celów jesteś w stanie ze mną osiągnąć. Z firmą LR możesz rozliczać się zarówno jako firma na podstawie faktury (prowadząc działalność gospodarczą), albo jako osoba fizyczna.

Możesz również po prostu korzystać z produktów tylko i wyłącznie jako klient i nabywać je po cenach hurtowych (o 30% taniej) tylko dlatego, że zdecydowałeś się zostać Partnerem!
Smiling Group of Professionals

10. Doskonałe możliwości samodoskonalenia i ciągłego podnoszenia własnej wiedzy oraz umiejętności dzięki praktycznym szkoleniom on-line oraz na żywo!

Akademia Inwestora11. Prostota funkcjonowania całego systemu m.in. dzięki pełnej kontroli poprzez firmowy osobisty CRM, oraz systemowi dostaw, który jest w pełni zautomatyzowany i realizowany przez firmę, co znacznie pomaga w działaniu (szczególnie na początku) – Marketing 4G (czwartej generacji),

CRM

12. Twój dochód pasywny jest dziedziczony przez Twoich spadkobierców, więc już teraz możesz zacząć pracować nie tylko na siebie, ale i na Twoich bliskich zabezpieczając ich przyszłość finansową!

Drzewo Genealogiczne

13. Możliwość działalności na skalę międzynarodową. Możesz zatem budować swoją sieć sprzedaży również poza granicami kraju, zapraszając do biznesu swoich znajomych mieszkających za granicą!

Biznes Globalny


Jeżeli już DZIŚ chcesz dołączyć do mojego zespołu i zdecydowałeś się zacząć budować swój dochód pasywny, możesz to zrobić na jeden z 2 poniższych sposobów.

Od tego, którą opcję wybierzesz i od Twojego zaangażowania zależy w dużej mierze, jak szybko chcesz cieszyć się Wolnością Finansową oraz wysokim Dochodem Pasywnym.


I WARIANT (biznesowy)

Gorąco Ci rekomenduję to rozwiązanie, ponieważ jak we wszystkim w naszym życiu dobra inwestycja zwraca się najszybciej i oszczędza ogromną ilość czasu, który trzeba poświęcić, aby osiągnąć cele finansowe 🙂

Zalety tego rozwiązania to m.in.:
  • Jako mój Partner Biznesowy otrzymasz ode mnie pełne bezpośrednie wsparcie na początku Twojej przygody z biznesem, abyś mógł szybko i skutecznie wystartować. Dotyczy to także mojej osobistej analizy Twoich działań, a nawet uczestniczenia z Tobą w pierwszych spotkaniach biznesowych, abyś mógł się uczyć w praktyce!
Spotkanie Biznesowe
  • Jako mój Partner Biznesowy otrzymasz ode mnie także bezpłatnie skrypt w pigułce: „Jak skutecznie zacząć zarabiać w biznesie MLM”. Dzielę się w nim w 100% praktyczną wiedzą, za którą sam nie mało zapłaciłem i która może okazać się dla Ciebie bezcenna, pod warunkiem, że wcielisz ją w życie!Jak skutecznie zacząć zarabiać w biznesie MLM

Jak możesz już TERAZ rozpocząć ze mną współpracę jako Partner Biznesowy?

1. Wydrukuj i wypełnij Umowę Partnera.

Umowa Partnera

2. Wydrukuj i wypełnij Formularz Pierwszego Zamówienia Start Do Biznesu.

Formularz Start do Biznesu3. Podpisz się we wskazanych miejscach, zrób skan umowy oraz formularza i prześlij skany na mój adres e-mail:

damian[małpa]damian-krawczyk.pl

4. Oryginały umowy oraz formularza prześlij na adres siedziby LR:

LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.
Ul. Hutnicza 6
40-241 Katowice


II WARIANT (standardowy)

 

Zalety tego rozwiązania to m.in.:
  • Jako mój Partner otrzymasz ode mnie wsparcie na początku Twojej przygody z biznesem, ale będzie to siłą rzeczy wsparcie bez osobistych analiz i spotkań, ponieważ najzwyczajniej w świecie nie mam tyle czasu, aby pomóc każdemu!
Spotkanie Biznesowe
  • Jako mój Partner otrzymasz ode mnie także bezpłatnie skrypt w pigułce: „Jak skutecznie zacząć zarabiać w biznesie MLM”. Dzielę się w nim w 100% praktyczną wiedzą, za którą sam nie mało zapłaciłem i która może okazać się dla Ciebie bezcenna, pod warunkiem, że wcielisz ją w życie!Jak skutecznie zacząć zarabiać w biznesie MLM

Jak możesz już TERAZ rozpocząć ze mną współpracę jako mój Partner ?

1. Wydrukuj i wypełnij Umowę Partnera wraz z Formularzem Pierwszego Zamówienia.

Umowa Partnera

2. Podpisz się we wskazanych miejscach, zrób skan umowy oraz formularza i prześlij skany na mój adres e-mail:

damian[małpa]damian-krawczyk.pl

3. Oryginały umowy oraz formularza prześlij na adres siedziby LR:

LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.
Ul. Hutnicza 6
40-241 Katowice


Bez względu na to, który wariant jest dla Ciebie w tym momencie najbardziej odpowiedni jestem pewien, że jeżeli podejmiesz odpowiednią i korzystną dla Ciebie decyzję będzie nam się dobrze razem współpracować. Spodziewaj się kontaktu z mojej strony 😀

Jeżeli natomiast w dalszym ciągu masz jakieś pytania lub wątpliwości, które powstrzymują Cię przed być może przełomową decyzją w Twoim życiu zapraszam Cię do osobistego kontaktu ze mną.

Możesz również skorzystać z poniższego formularza kontaktowego:

Twoje imię (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość