Poznaj Perfekcyjny Dochód Pasywny Dający Ci Wolność Finansową

Czy Zastanawiałeś się Jak By To Było Mieć Życie Dla Siebie, czyli Jednocześnie Czas Dla Twoich Bliskich, Pieniądze na Wszystko i Doskonałe Zdrowie, aby Się Tym Wszystkim Cieszyć?

Czy Marzysz o Tym, aby Zwolnić Swojego Szefa i Osiągnąć Wolność Finansową oraz Wysoki Dochód Pasywny?

A Może Chcesz po Prostu Dobrze Zainwestować Swój Kapitał i Osiągnąć Stopy Zwrotu Liczone w Setkach i Tysiącach Procent?

Jeżeli na którekolwiek pytanie odpowiedziałeś twierdząco, to dobrze trafiłeś!

Istnieje sprawdzony sposób, abyś w przeciągu najbliższego miesiąca zaczął generować wysoki dochód pasywny (niezależny od Twojej pracy), a w przeciągu kilku miesięcy osiągnął z moją pomocą pełną wolność finansową.

Rodzi się nowe imperium, waluta przyszłości dla zwykłych ludzi, która zmieni oblicze świata jaki znasz. Chcesz być jego częścią?

Jeżeli zdecydujesz się zostać moim partnerem w tym biznesie i przyłączyć się do mojego zespołu oraz zainwestujesz czas w systematyczne działanie oraz samodoskonalenie zaczniesz zarabiać, osiągniesz wolność finansową, a w nawet zarobisz swój pierwszy milion euro szybciej niż Ci się to teraz może wydawać możliwe.

 


Dlaczego warto ze mną współpracować i jakie korzyści będziesz miał z tej współpracy?

1. Pokażę Ci System, który składa się zaledwie z 3 prostych kroków i jest tak prosty, że każdy może go opanować. Nie polega on na sprzedawaniu, a co najważniejsze nie zajmuje dużo czasu. Możesz się go nauczyć w 10 minut!
Większość ludzi zbyt wcześnie rezygnuje z działania, ponieważ brakuje im właśnie odpowiedniego Systemu, który łatwo można duplikować (powielać).
Jako mój Partner Biznesowy otrzymasz ode mnie bezpłatny dostęp do specjalnego VIP Newslettera i grupy Success Academy, w których podzielę się z Tobą moją najcenniejszą wiedzą praktyczną jaką posiadam, zarówno w obszarze inwestycji, jak również skutecznych metod budowy struktur (organizacji).

Przechwytywanie

2. Inwestujesz swój kapitał w kryptowalutę OneCoin (następca Bitcoin), której wartość w pierwszych 2 latach jej obecności na rynku wzrosła z 0,10 EUR do 6,96 EUR, czyli o 6860%.

OneCoin daje niebywałe połączenie bezpieczeństwa, płynności finansowej i imponujących stóp zwrotu.

Kryptowaluty to przyszłość, a Ty już teraz możesz być jej częścią. Poniżej znajdziesz porównanie korzyści jakie dają Ci poszczególne pakiety inwestycyjne oraz prognozowane zyski, jakie mogą stać się Twoim udziałem.

3. Niezwykle hojny plan wynagrodzeń za polecanie tej świetnej inwestycji innym inwestorom. Twój dochód rośnie więc z miesiąca na miesiąc! Możesz potraktować współpracę zarówno jako dodatkowe źródło Twojego pasywnego dochodu, ale również jako biznes (jeżeli zaangażujesz się na poważnie bez problemu jesteś w stanie osiągnąć wolność finansową w czasie do 6 miesięcy).

Budując swoją sieć (organizację) jesteś wynagradzany na 4 różne sposoby.

PIERWSZY to premia za bezpośrednie polecenia w wysokości 10%.

dochód pasywny

DRUGI to wynagrodzenie z systemu binarnego, za budowę swojego zespołu. System binarny jest tak skonstruowany, że pozyskujesz do swojej struktury również partnerów, których osobiście nie wprowadziłeś do biznesu. Oznacza to, że ja jako Twój sponsor oraz sponsorzy wyższych poziomów pracujemy również dla Ciebie!

dochód pasywny

TRZECI, to bonus za dopasowanie (tzw. matching bonus). Jest to dochód za osiągnięcia osób w Twojej strukturze. Jego wysokość rozpoczyna się od 10% na pierwszej linii, aż do 25% na linii czwartej!

dochód pasywny

CZWARTY to bonus za szybki start (tzw. start-up) bonus. Wynosi on 10% z obrotu Twoich bezpośrednich partnerów.

dochód pasywny

Tu masz dowód na to, jak ogromne możliwości zarobkowe daje Ci ten biznes. Czterech liderów OneCoin, firmy która jest na rynku od nieco ponad roku znalazło się w rankingu 5 najlepiej zarabiających na świecie liderów w branży MLM.

Zajmują odpowiednio 1, 2, 4 i 5 miejsce. A nie ma tam jeszcze Ciebie i mnie, zatem najwyższy czas to zmienić 🙂

4. Masz możliwość budowy swojej własnej sieci (organizacji) wieloma metodami, zarówno polecając ten biznes osobiście, jak również przez Internet.

Nie przypadkiem multimilioner Robert Kiyosaki twierdzi, że:

„Bogaci budują sieci, reszta szuka pracy”

ponieważ to właśnie budowa sieci jest mechanizmem wykorzystywanym przez najbogatszych ludzi na świecie, takich jak m.in. Robert Kiyosaki, Warren Buffet, Bill Gates, czy Donald Trump.

Dlaczego nie miałbyś również i Ty skorzystać z tego mechanizmu?

Dostajesz w tym celu ode mnie gotowy system zwany Kodem Bogactwa, który wykonuje za Ciebie 95% pracy związanej z pozyskiwaniem partnerów z całego świata, nawet takich, których osobiście nie znasz!

dochód pasywny

5. Możliwość uczestnictwa w projekcie praktycznie dla każdego, od studentów, poprzez przedsiębiorców, biznesmenów, inwestorów, na emerytach skończywszy. Nie ważne, czy chcesz dorobić, zarobić, czy stać się wolnym finansowo. Każdy z tych celów jesteś w stanie ze mną osiągnąć.

6. Doskonałe możliwości samodoskonalenia i ciągłego podnoszenia własnej wiedzy oraz umiejętności dzięki przygotowanym przez specjalistów od kryptowalut materiałom szkoleniowym, oraz organizowanym cyklicznie spotkaniom w całej Polsce.

7. Intuicyjne i proste w obsłudze wirtualne biuro, w którym znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, aby skutecznie prowadzić swój własny biznes.

8. Właścicielem i dyrektorem zarządzającym OneCoin jest dr. Ruja Ignatowa uznany na świecie ekspert w dziedzinie kryptowalut.

Ruja Ignatowa

dochód pasywny


Jeżeli już teraz zdecydowałeś się zacząć zarabiać na kryptowalucie i budować swój dochód pasywny, zacznij TUTAJ rejestrując swoje bezpłatne konto w Kodzie Bogactwa.

dochód pasywny

Gotowy System Kodu Bogactwa poprowadzi Cię krok po kroku przez cały proces rejestracji w systemie, abyś już teraz mógł zacząć zarabiać 🙂

Możesz również od razu zarejestrować swoje konto w Onecoin TUTAJ.
dochód pasywny

Jeżeli natomiast w dalszym ciągu masz jakieś pytania lub wątpliwości, zajrzyj tutaj i sprawdź dlaczego warto ze mną współpracować.

Możesz również skontaktować się ze mną korzystając z poniższego formularza kontaktowego:

Twoje imię (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość